شرکت ایمن سازان تارنمای ایرانیان

(ایستا) با مسولیت محدود

  • banner 01
  • banner 02

کوتاه کننده لینک

چگونه دوربین Canon EOS 350D خود را به سیستم عامل ویندوز متصل کنیم؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

{plusone}

منابع:

  1. وبگاه www.adamlewin.co.uk
  2. وبگاه answers.microsoft.com

شاید برای شما هم پیش آمده که یک لپ تاپ یا کامپیوتر جدید با پیکربندی بسیار خوب و سطح بالا تهیه کرده باشید و بخواهید تصاویر دوربین قدیمی عزیزتان را با سیستم عامل ویندوز  ببینید. اما وقتی که دوربین را به کامپیوتر متصل می کنید یک پیام نا امید کننده دریافت می کنید که مضمون آن این است که برای این سخت افزار هیچ درایوری پیدا نشد. تلاش می کنید که ار اینترنت راه حلی پیدا کنید که در نهایت ممکن است به سایت اروپایی کانن متصل شوید با یک پیام خطا که صفحه مورد نظر یافت نشد.

 البته امیدوارم وقت خود را برای پیدا کردن درایور در وبگاه کانن تلف نکرده باشید چون ظاهراً کانن در زمینه مشتری مداری و خدمات پس از فروش چندان جدی نیست. و همچنین امیدوارم که بابت تهیه کارت ریدر (همان کارت خوان خودمان) هم هزینه ای صرف نکرده باشید چون باز هم فایده ای ندارد، فرمت فایلهای ذخیره شده بر روی کارت حافظه دوربین با برنامه های موجود همخوان نیست.

canon350d

خوب حالا چه کنیم؟ ساده ترین و راحت ترین راه تغییر تنظیمات دوربین می باشد. در منوی تنظیمات دوربین خود (زبانه آخر) و بخش نحوه ارتباط USB ، حالت PC Connect را به Print/PTP تغییر دهید. حالا دوریین شما در ویندوز  به عنوان یک درایو شناخته شده و تصاویر آن قابل دستیابی است.

موفق باشید.