شرکت ایمن سازان تارنمای ایرانیان

(ایستا) با مسولیت محدود

  • banner 01
  • banner 02

آخرین اخبار

طراحی،امکان سنجی و اجرای سیستم دورکاری سازمانها و مدارس

طراحی،امکان سنجی و اجرای سیستم دورکاری سازمانها و مدارس
فروردین ماه 1399

با توجه به محدودیتهای بوجود آمده بر اثر شیوع ویروس کوید-19 (کرونا) و در پی آن تعطیلی یا کاهش فعالیت شرکتها، سازمانها و تعطیلی مدارس، ایجاد بستر مناسب برای انجام دورکاری، تشکیل جلسات، برگزاری دورها و کنترل پروژهای گروهی در قالب دورکاری ، افراد متقاضی این سرویس را برآن داشته تا بدنبال راهکارهای انجام آن باشند. شرکت ایستا با تجربه چندین ساله در این زمینه کلیه خدمات فوق را پس از ارزیابی و امکان سنجی شرایط موجود برای شما به انجام میرساند. 

چگونه پنجره کامند را به اتوکد برگردانیم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شاید برای شما کاربران اتوکد هم پیش آمده باشد که در هنگام کار در محیط کد یا پس از باز کردن برنامه اتوکد متوجه می شوید که خط کامند (command line) در محیط برنامه مخفی شده است. برای باز گرداندن خط دستور یا کامند لاین یک میانبر ساده وجود دارد.

ترکیب کلیدهای Ctrl+9 ، خط دستور را فعال یا غیر فعال میکند.

مواردی پیش می اید که با اینکه خط دستور فعال است اما دیده نمیشود. گاهی اوقات زمانی که رزولوشن یا وضوح تصویر مانیتور را تغییر میدهیم و خظ دستور در حالت شناور (Float) تنظیم شده است احتمال مخفی شدن یا پنهان شدن کامند لاین زیاد میشود. برای اینکه به گزینه های تنظیم این خط دسترسی پیدا کنید میتوانید از دستورالعمل زیر استفاده کنید.

1- CUI را تایپ کنید و دکمه enter را فشار دهید، پس از باز شدن پنجره Customize User Interface ، مراحل زیر را بر اساس تصاویر دنبال کنید:

2- 

AutoCAD Command Line Missing Lets get it backUNDONE Fig1

3- 

AutoCAD Command Line Missing Lets get it backUNDONE Fig2

4-

AutoCAD Command Line Missing Lets get it backDONEFig3

5-

AutoCAD Command Line Missing Lets get it backUNDONE Fig4

6-

AutoCAD Command Line Missing Lets get it backUNDONE Fig5

7- توجه داشته باشید که گزینه Allow Ducking ، اگر yes نباشد موجب شناور شدن خط دستور میشود. همچنین گزینه Orientation ، محل قرار گرفتن خط یا پنجره دستور را مشخص میکند.

 

جیب

جیب :: سیستم حسابداری شخصی

فکس آنلاین

fax ir

واقعیت افزوده

 

تبدیل عکس یا فایل پی-دی-اف به واقعیت افزوده